18.01 -25.01.2020 – Obóz SKI & SB dla dzieci, młodzieży i rodziców też zabierzemy – Szczyrk

RODZICU MOŻESZ JECHAĆ Z NAMI!!

Szczyrk Mountain Resort(www.szczyrkowski.pl/) jest jednym z największych ośrodków narciarskich w Polsce. Zlokalizowany w Beskidzie Śląskim na zboczach szczytów Małe Skrzyczne 1211 m n.p.m. i Wierch Pośredni 1000 m n.p.m. Jest doskonałą propozycją dla turystów z aglomeracji Śląskiej i Małopolskiej, jak i południowych sąsiadów z Czech i Słowacji.

Ośrodek posiada przeszło 22 km zróżnicowanych tras zjazdowych (w tym 5 km oświetlonych) co sprawia, że każdy fan białego szaleństwa znajdzie tutaj coś dla siebie. Od sezonu 2017 dzięki współpracy z Centralnym Ośrodkiem Sportu i Beskid Sport Arena klienci ośrodków mogą korzystać ze wspólnego skipassu na 40 km tras.

Szczyrk Mountain Resort jest obecnie po pierwszym etapie modernizacji i od sezonu 2017 dysponuje nową 10-osobową koleją gondolową oraz dwoma 6-osobowymi  kolejami kanapowymi.

Ośrodek obsługuje również sześć wyciągów orczykowych. Wybudowany całkiem nowy system naśnieżania z dużym zbiornikiem o pojemności 100 000 m3 (40 basenów olimpijskich) na Hali Skrzyczeńskiej zasila w wodę 230 lanc i armatek śnieżnych. Modyfikacjom zostały poddane również trasy zjazdowe, dzięki poszerzeniu i wyprofilowaniu korzystanie z nich jest teraz bardziej komfortowe.

Serce ośrodka stanowi teraz nowe centrum – SZCZYRK-GONDOLA. Przy dolnej stacji 10-osobowej godnoli znajduje się duży budynek wielofunkcyjny z kasami, infocentrum oraz z wypożyczalnią sprzętu, sklepem i przechowalnią. Do dyspozycji gości ośrodek oddaje duży parking na około 700 samochodów, bar Apres Ski oraz Bistro.

„Rodzicu możesz jechać z nami”- dziecko w zależności od wcześniejszego ustalenia, mieszka z dziećmi i jest normalnym uczestnikiem obozu , pod stałą opieką instruktorów . Druga opcja to dziecko jest uczestnikiem obozu ale mieszka w pokoju z rodzicem i jest pod opieką instruktorów tylko podczas zajęć na stoku oraz podczas ustalonych zajęć animacyjnych.

Specjalnie przygotowana propozycja dla dzieci i młodzieży z atrakcyjnym programem
sportowym i rozrywkowym. Jest to forma wypoczynku, w której Uczestnicy w
zorganizowanych grupach (4-8 osób) poprzez zabawę poznają sztukę jazdy na nartach i
desce.

Rozwój dziecka: bogaty program zajęć sportowych i zabaw dla dzieci daje możliwość
szybkiego rozwoju umiejętności narciarskich a wspólne gry i zabawy ułatwiają integrację
Uczestników.

Bezpieczeństwo: całodniowa opieka. W trakcie trwania campu dzieci przebywają pod
opieką wykwalifikowanej kadry.

Liczba opiekunów dostosowana jest do liczby dzieci.
Hotel „Panorama ” w Szczyrku -obiekt jest miejscem gdzie możecie Państwo wspaniale odpocząć od zgiełku dużych miast i skorzystać z wielu atrakcji regionu oraz tras turystycznych i rowerowych i narciarskich położonych w bezpośrednim sąsiedztwie. Jest jednym z nielicznych obiektów
posiadających tak wyjątkową lokalizację.

Do dyspozycji uczestników zapewniamy salę dyskotekową,saunę, pin-pong,piłkarzyki , stołówkę, miejsce na ognisko.

Zakwaterowanie w pokojach ; 2, 3 i 4 osobowych.

Wszystkie pokoje : wyposażone w łazienkę ; TV , internet wi fi

PROGRAM SPORTOWY:
Wszystkie dzieci biorące udział w szkoleniu SharksSnow otrzymują kolorowe znaczniki SharksTravel.pl zakładane na kurtkę, zawierające identyfikator z kontaktem do organizatora wyjazdu oraz mini wizytówkę z imieniem dziecka i numerem telefonu do instruktora. Obowiązkiem każdego dziecka jest jazda w kasku.
Szkolenie prowadzone będzie przez 5-6 godzin w grupach 4-8 osobowych.

PROGRAM ANIMACYJNY:
konkurs figur śnieżnych, ognisko, dyskoteka, karaoke, gry i zabawy towarzyskie, wieczór gier planszowych , videocoching w grupach, dodatkowe atrakcje

PROGRAM DNIA:
8.00-pobudka
8:30 – śniadanie
9:30 – wyjazd na stok 1
10:00-16:00 – zajęcia na stoku
12.00-13.00 – przerwa na posiłek -zapewniamy suchy prowiant
18.00 – obiadokolacja
19:00-21:30 – zajęcia animacyjne dla dzieci i młodzieży
22:00 – cisza nocna

Termin: 18.01 -25.01.2020

PODANE CENY ZAWIERAJĄ:

7 noclegów,transport autokar VIP, wyżywienie, realizację podanego programu, wykwalifikowaną kadrę, pamiątkowy T-shirt, podatek VAT, opłatę TFG, karnet narciarski dla osób z wybranym pakietem.

Cena:
Dziecko 6-18lat – 2249 pln (ze szkoleniem)
Młodzież starsza i dorośli     1999 (z karnetem bez szkolenia )
Młodzież starsza i dorośli     2349    ( z karnetem i ze szkoleniem) * 19lat+
Młodzież starsza i dorośli     1799  (bez karnetu i bez szkolenia)

*dzieci do lat  5-pobyt tylko z rodzicami     1199pln  cena ze szkoleniem   i skipassem

*dzieci do lat 3 pobyt ,bez szkolenia, za darmo

– Szkolenie w SharksSnow to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z nartami (lub deską) oraz dla tych, którzy pragną doskonalić swoją technikę jazdy.
– Szkolimy dzieciaki, młodzież i osoby dorosłe na każdym poziomie zaawansowania.
– Nasze szkolenie odbywa się podczas zorganizowanego campu. Czas trwania szkolenia to ilość dni na jaki został wykupiony ski-pass. Na wszystkich naszych campach organizujemy zawody, a każdy z naszych Riderów otrzymuje medal, dyplom i atrakcyjną nagrodę.
– Gwarantujemy doskonałą organizację, wysoki poziom szkolenia oraz poczucie bezpieczeństwa.

Czas trwania szkolenia to ilość dni na jaki został wykupiony przez Państwa ski-pass. Szkolenie dla dzieci i dorosłych rozpoczyna się od zjazdu pokazowego uczestników i podziału na grupy wg umiejętności. Szkolenie obejmuje naukę i doskonalenie jazdy na nartach/snowboardzie, a także udział w zawodach, które są organizowane na koniec szkolenia.

info@sharkstravel.pl / biurosharks@gmail.com
tel.506 677 800 Olaf Olender
www.sharkstravel.pl