Ferie 07.02 – 14.02.2021 | 13.02 – 20.02.2021 Val di Fiemme – Hotel Los Andes***S

VAL DI FIEMME (2 489 m n.p.m.) 

Słynna dolina Val di Fiemme to 140 km tras, rozlokowanych na 5 głównych ośrodkach narciarskich ( Ski Center Latemar, Passo Rolle, Alpe Cermis, Alpe Lusia i Oclini ). Bardzo dobrze przygotowane trasy, bogata infrastruktura barowo-restauracyjna, Snowparki, Halfpipe, nowoczesne wyciągi, to wszystko czyni region wyjątkowo atrakcyjnym. Na Alpe Cermis możemy poszaleć na pięknej, szerokiej trasie o długości ponad 7 km. Najbliższe miasta to Cavalese i Predazzo, które tak jak stoki proponują wiele ciekawych atrakcji dla swoich gości. Val di Fiemme to stolica narciarstwa biegowego, to właśnie tutaj w 1991 roku odbyły się pierwsze we Włoszech Mistrzostwa Świata w Kombinacji Norweskiej, tutaj też biegnie słynna Marcialonga o długości 70 km.

TRASY NARCIARSKIE – VAL DI FIEMME – 140 km tras

ZOBACZ SKI MAP SKI CENTER LATEMAR

ZOBACZ SKI MAP ALPE CERMIS

58 km – łatwe trasy
71 km – średnie trasy
11 km – trudne trasy
150 km – trasy biegowe

Stoki są otwarte od 08.30 do 17.00

HOTEL LOS ANDES***S położony w miasteczku Castello di Fiemme, 3 km od Cavalese i 4 km od stacji narciarskiej Alpe Cermis. Klimatyczne miejsce z przytulnym wnętrzem, bardzo przyjemną strefą wellness, dużym, nowoczesnym basenem.

ZAKWATEROWANIE:

pokój Classic i Family– …zobacz pokój

– dla 2/4 osób
– łóżko małżeńskie i łóżko pojedyńcze lub piętrowe
– w przypadku pokojów typu Family, łączone sa 2 pokoje typu Classic
– prysznic, bidet
– prawie każdy pokój jest z balkonem

pokój Plus – …zobacz

– dla 2/4 osób
– łóżko małżeńskie i łóżko pojedyńcze lub piętrowe
– w przypadku pokojów typu Family, łączone sa 2 pokoje typu Classic
– prysznic, bidet
– wszystkie pokoje są z balkonami

pokój Junior Suite –…zobacz pokój

– dla 2/3 osób
– łóżko małżeńskie i sofa rozkładana
– wanna
– wszystkie pokoje są z balkonami

WYŻYWIENIE: bogaty bufet śniadaniowy, wieczorem eleganckie menu z kuchnią włoską i europejską

UBEZPIECZENIE: Podstawowe Kontynenty AXA: KL+NNW – 10 000 Euro

Sugerujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia – pakiet MULTITRAVEL AXA(KL+AS+NNW+KR+OC+SKI OC+BP+CHOROBY PRZEWLEKŁE)- 100 000 euro …więcej

SKIPASS: 6-dniowy Val di Fiemme

TRANSPORT: własny/autokar/samolot

– Szkolenie w #SKILSACH to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z nartami (lub deską) oraz dla tych, którzy pragną doskonalić swoją technikę jazdy.
– Szkolimy dzieciaki, młodzież i osoby dorosłe na każdym poziomie zaawansowania.
– Nasze szkolenie odbywa się podczas zorganizowanego campu. Czas trwania szkolenia to ilość dni na jaki został wykupiony ski-pass. Na wszystkich naszych campach organizujemy zawody, a każdy z naszych Riderów otrzymuje medal, dyplom i atrakcyjną nagrodę.
– Gwarantujemy doskonałą organizację, wysoki poziom szkolenia oraz poczucie bezpieczeństwa.

Szkolenie dla dzieci i dorosłych rozpoczyna się od zjazdu pokazowego uczestników i podziału na grupy wg umiejętności. Szkolenie obejmuje naukę i doskonalenie jazdy na nartach/snowboardzie, a także udział w zawodach, które są organizowane na koniec szkolenia. Uczestnicy rywalizują między sobą w kategoriach mężczyźni, kobiety, dzieci. Osoby z najlepszymi wynikami otrzymują atrakcyjne nagrody (każde dziecko otrzymuje pamiątkowy medal, dyplom i nagrodę).

GRUPY:
Podział w zależności od wieku i umiejętności.
Pre SKILS / dzieci 4-6 lat, od 2 do 4 osób w grupie.
Pro SKILS / dzieci i młodzież 7-17 lat , od 3 do 8 osób w grupie.
Dorośli od 3 do 9 osób w grupie.
Istnieje także możliwość wykupienia indywidualnego szkolenia.

HARMONOGRAM SZKOLENIA:
Szkolenie w grupach odbywa się w godzinach od 10.00 do 16.00 z godzinną przerwą (13.00-14.00 – w tym czasie dzieci są pod opieką rodziców). Przerwa odbywa się w jednym miejscu i w jednym czasie dla wszystkich grup.

PRE SKILS – PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE
– dla tych najmłodszych, którzy rozpoczynają przygodę z nartami
Do naszego przedszkola zapraszamy najmłodszych riderów ( od 4 do 6 lat ). Zajęcia odbywają się w małych grupkach ( 2-4 osobowych). Kurs prowadzi specjalnie wykwalifikowana kadra, organizując autorskie szkolenie ( przeplatane licznymi zabawami narciarskimi). Tu nie ma miejsca na nudę!:). W naszym firmowym namiocie na dzieciaki zawsze będzie czekać picie, słodka przekąska, malowanki, zgadywanki i wiele innych gadżetów, które umilą pobyt na stoku

PRO SKILS – WIELOPOZIOMOWE SZKOLENIE NARCIARSKIE
– dla tych, którzy pragną doskonalić swoją technikę jazdy ( elementy freestylu )
Formuła PRO skierowana jest do starszych dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Szkolenie rozpoczyna się od zjazdu pokazowego uczestników i podziału na grupy. Grupy ustalane są nie tylko pod względem umiejętności, ale również w oparciu o wiek uczestników. Liczba osób w grupie od 3 do 9 osób.

SNOWBOARD:
– dla wszystkich rozpoczynających i doskonalących naukę jazdy na desce ( jazda techniczna, freestyle, freeride )
Mocno zachęcamy do rozpoczęcia przygody ze snowboardem! Najlepszy wiek na „pierwsze ślizgi”to 5-6 lat ( pod warunkiem dobrej kondycji ruchowej ). Do naszej szkoły snowboardu zapraszamy również starsze dzieci, młodzież i dorosłych. Szkolimy na różnych poziomach zaawansowania. Liczba osób w grupie od 2 do 9 osób.

wyposażenie ridera: dzieci i młodzież uczestniczące w szkoleniu SKILS otrzymują firmowe znaczniki zakładane na kurtkę, zawierające identyfikator z kontaktem do organizatora campu oraz wizytówkę z imieniem dziecka i numerem telefonu do rodzica/opiekuna. Obowiązkiem każdego dziecka jest jazda w kasku!

OPIEKUNKA NA STOKU!
dodatkowym wsparciem dla najmłodszych uczestników szkolenia narciarskiego będzie NIANIA. Te maluchy, które znużą się ćwiczeniami będą mogły przerwać szkolenie i pozostać pod okiem opiekunki. Codziennie na stoku NIANIA będzie czuwać nad bezpieczeństwem i zabawą maluchów. W naszym firmowym namiocie na dzieci będzie czekać picie, słodycze, bloki rysunkowe, kredki i wiele innych gadżetów, które umilą pobyt dziecka na stoku.

KADRA:
Nasza kadra to starannie wyselekcjonowani instruktorzy narciarstwa i snowboardu , którzy dzięki swojej pasji i zaangażowaniu prowadzą zajęcia na najwyższym poziomie. System szkolenia jest wcześniej precyzyjnie przygotowywany. Zbierając przed wyjazdem informacje od klientów o poziomie jazdy na nartach/snowboardzie, możemy swobodnie dopasować ilość instruktorów, co pozwala na najlepszą jakość usługi.

VIDEO-COACHING:
Jest to opcja wykonywana w trakcie szkolenia dla dorosłych i starszej młodzieży. Polega na nagrywaniu ćwiczeń wykonywanych przez kursantów. Wieczorem na spotkaniu z instruktorem dokonywana jest analiza jazdy na nartach/snowboardzie każdej nagranej osoby.

TESTY NART ELAN,HEAD,ROSSIGNOL:
Live Sport współpracuje z firmami produkującymi topowe narty, dzięki czemu nasi klienci mogą bezpłatnie testować na wyjazdach najnowsze modele nart ROSSIGNOL,ELAN czy HEAD. Zapisy na testy odbywają się codziennie u wskazanego wcześniej instruktora.

PROGRAM ANIMACYJNY:
Nasz program animacyjny zaczynamy od spotkania “welcome drink”, na którym szczegółowo omawiamy wyjazd i odpowiadamy na wszystkie pytania. Ponieważ aktywny wypoczynek zimowy to nie tylko białe szaleństwo, ale także beztroski relaks, po powrocie ze stoku zapraszamy naszych klientów na apres-ski (impreze w strojach narciarskich z grzanym winem i gorącą czekoladą) a wieczorem przenosimy się do świata Jamesa Bonda, otwierając dla Państwa Casino Night. Codziennie w hotelu w godz. 20:15-21:15 odbywają się zajęcia animacyjne dla dzieci. W tym czasie nasi animatorzy organizują dla najmłodszych kreatywne gry i zabawy.

TERMINY: 07.02-14.02.2021

CENA:

osoba dorosła: pokój CLASSIC
ze szkoleniem: 660 euro + 999 pln
bez szkolenia: 599 euro + 699 pln

dzieci:
ze szkoleniem:
3-12 lat ur. po 30.11.2011: 330 euro + 999 pln
3-12 lat ur. przed 30.11.2011: 490 euro + 999 pln
+ 12 lat ur. po 30.11.2003 : 580 euro + 999 pln

dzieci w pokoju family
ze szkoleniem
3-12 lat ur. po 30.11.2011: 475 euro + 999 pln
3-12 lat ur. przed 30.11.2011: 615 euro + 999 pln
+ 12 lat ur. po 30.11.2003 : 690 euro + 999 pln

dopłaty do pokoi:

family:
plus: 90 euro/pokój/pobyt
junior suite: 90 euro/pokój/pobyt

Zniżki: obowiązują przy 2 osobach pełnopłatnych w pokoju

PODANE CENY ZAWIERAJĄ: 7 noclegów, wyżywienie HB, skipass, ubezpieczenie Podstawowe Kontynenty AXA, realizację programu, wykwalifikowaną kadrę, pamiątkowy T-shirt, zawody, nagrody, podatek VAT, opłatę TFG

CENA NIE ZAWIERA: transportu, opłaty klimatycznej*

*płatna w recepcji, 2 euro/doba (>14lat)

Dodatkowe ubezpieczenia:

Ubezpieczenie MULTITRAVEL AXA: 100 000 Euro: 70 pln/osoba…więcej

Ubezpieczenie od rezygnacji z imprezy turystycznej: 4% wartości imprezy turystycznej

TRANSPORT:własny

GWARANCJĄ REZERWACJI MIEJSCA JEST PRZESŁANIE MAILA ZGŁOSZENIOWEGO NA :
biurosharks@gmail.com lub telefonicznie 506 677 800