Ferie 11.01-18.01.2020 Folgaria-ALPEN HOTEL EGHEL***S

FOLGARIA | ALPE CIMBRA ( 1 200 m n.m.p. )

Folgaria leży w południowo-wschodniej części Trentino. Miasteczko Folgaria to urokliwy kurort narciarski. Można tam przechadzać się po głównej, handlowo-usługowej alejce o długości 1 km, obserwując wznoszące się znad zabytkowych budynków piękne góry. Narciarzy przyciągają tu piękne widoki na południowe pasma Dolomitów, szerokie, dobrze przygotowane trasy ( w razie niepogody, dzięki zaawansowanemu systemowi naśnieżania, zawsze przygotowane do przyjęcia narciarzy i snowboardzistów ), nowoczesny snowpark, oraz historyczne trasy ( na Fondo Grande ), gdzie można obejrzeć umocnienia z czasów I Wojny Światowej. Dla miłośników narciarstwa biegowego, 6 km od Folgarii jest przełęcz Passo Coe, gdzie panują idealne warunki zarówno dla początkujących biegaczy jak i tych zaawansowanych. Folgaria to także miejsce odbywania się nieoficjalnych Mistrzostw Świata Młodzików i Juniorów w narciarstwie alpejskim – Trofeo Topolino. Po nartach można udać się na wycieczkę do miasta Trento ( 30 km od Folgari ), które urzeka pięknym Rynkiem Starego Miasta.

ZOBACZ SKI MAP

TRASY NARCIARSKIE – FOLGARIA | ALPE CIMBRA – 76 km tras

28 km – łatwe trasy
40 km – średnie trasy
8 km – trudne trasy
15 km – trasy biegowe

WYPOŻYCZALNIA-miejsce, które polecamy i z którym współpracujemy to wypożyczalnia Moda Sport, gdzie nasi klienci otrzymują zawsze rabat.

ALPEN HOTEL EGHEL***S – hotel w miasteczku Costa-Folgaria, 500 m od stoku, przed samym hotelem jest przystanek miejscowej ciuchci, która zawozi pod wyciągi od strony Costy. Do centrum miasteczka Folgaria jest 1 km. Bardzo przyjazny hotel, z miłą obsługą, barem, salą z fortepianem, gdzie raz w tygodniu odbywają się koncerty. Pokoje są w stylu renesansowym, ciepłe i przytulne. Hotel posiada zewnetrzny basen, do którego wchodzi się z centrum wellness, basen jest całoroczny, ogrzewany.

ZAKWATEROWANIE:

pokój classic dla 2,3,4 os. /…zobacz
pokój comfort dla 2-3 os. / z balkonem…zobacz
pokój family dla 4 os. / z balkonem – …zobacz
pokój superior małżeński dla 2 os. / z balkonem – …zobacz

WYŻYWIENIE: bogaty bufet śniadaniowy, wieczorem eleganckie menu z kuchnią włoską i europejską. Wystawna kolacja w noc sylwestrową.

UBEZPIECZENIE: Podstawowe Kontynenty AXA: KL+NNW – 10 000 Euro

Sugerujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia – pakiet MULTITRAVEL AXA(KL+AS+NNW+KR+OC+SKI OC+BP+CHOROBY PRZEWLEKŁE)- 100 000 euro …więcej

SKIPASS: 5-dniowy Folgaria/Lavarone

TRANSPORT: własny/samolot ( na zapytanie )

– Szkolenie w#SKILSACH to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z nartami (lub deską) oraz dla tych, którzy pragną doskonalić swoją technikę jazdy.
– Szkolimy dzieciaki, młodzież i osoby dorosłe na każdym poziomie zaawansowania.
– Nasze szkolenie odbywa się podczas zorganizowanego campu. Czas trwania szkolenia to ilość dni na jaki został wykupiony ski-pass. Na wszystkich naszych campach organizujemy zawody, a każdy z naszych Riderów otrzymuje medal, dyplom i atrakcyjną nagrodę.
– Gwarantujemy doskonałą organizację, wysoki poziom szkolenia oraz poczucie bezpieczeństwa.

Szkolenie dla dzieci i dorosłych rozpoczyna się od zjazdu pokazowego uczestników i podziału na grupy wg umiejętności. Szkolenie obejmuje naukę i doskonalenie jazdy na nartach/snowboardzie, a także udział w zawodach, które są organizowane na koniec szkolenia. Uczestnicy rywalizują między sobą w kategoriach mężczyźni, kobiety, dzieci. Osoby z najlepszymi wynikami otrzymują atrakcyjne nagrody (każde dziecko otrzymuje pamiątkowy medal, dyplom i nagrodę).

GRUPY:
Podział w zależności od wieku i umiejętności.
Pre SKILS / dzieci 4-6 lat, od 2 do 4 osób w grupie.
Pro SKILS / dzieci i młodzież 7-17 lat , od 3 do 8 osób w grupie.
Dorośli od 3 do 9 osób w grupie.
Istnieje także możliwość wykupienia indywidualnego szkolenia.

HARMONOGRAM SZKOLENIA:
Szkolenie w grupach odbywa się w godzinach od 10.00 do 16.00 z godzinną przerwą (13.00-14.00 – w tym czasie dzieci są pod opieką rodziców). Przerwa odbywa się w jednym miejscu i w jednym czasie dla wszystkich grup.

PRE SKILS – PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE
– dla tych najmłodszych, którzy rozpoczynają przygodę z nartami
Do naszego przedszkola zapraszamy najmłodszych riderów ( od 4 do 6 lat ). Zajęcia odbywają się w małych grupkach ( 2-4 osobowych). Kurs prowadzi specjalnie wykwalifikowana kadra, organizując autorskie szkolenie ( przeplatane licznymi zabawami narciarskimi). Tu nie ma miejsca na nudę!:). W naszym firmowym namiocie na dzieciaki zawsze będzie czekać picie, słodka przekąska, malowanki, zgadywanki i wiele innych gadżetów, które umilą pobyt na stoku

PRO SKILS – WIELOPOZIOMOWE SZKOLENIE NARCIARSKIE
– dla tych, którzy pragną doskonalić swoją technikę jazdy ( elementy freestylu )
Formuła PRO skierowana jest do starszych dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Szkolenie rozpoczyna się od zjazdu pokazowego uczestników i podziału na grupy. Grupy ustalane są nie tylko pod względem umiejętności, ale również w oparciu o wiek uczestników. Liczba osób w grupie od 3 do 9 osób.

SNOWBOARD:
– dla wszystkich rozpoczynających i doskonalących naukę jazdy na desce ( jazda techniczna, freestyle, freeride )
Mocno zachęcamy do rozpoczęcia przygody ze snowboardem! Najlepszy wiek na „pierwsze ślizgi”to 5-6 lat ( pod warunkiem dobrej kondycji ruchowej ). Do naszej szkoły snowboardu zapraszamy również starsze dzieci, młodzież i dorosłych. Szkolimy na różnych poziomach zaawansowania. Liczba osób w grupie od 2 do 9 osób.

wyposażenie ridera: dzieci i młodzież uczestniczące w szkoleniu SKILS otrzymują firmowe znaczniki zakładane na kurtkę, zawierające identyfikator z kontaktem do organizatora campu oraz wizytówkę z imieniem dziecka i numerem telefonu do rodzica/opiekuna. Obowiązkiem każdego dziecka jest jazda w kasku!

OPIEKUNKA NA STOKU!
dodatkowym wsparciem dla najmłodszych uczestników szkolenia narciarskiego będzie NIANIA. Te maluchy, które znużą się ćwiczeniami będą mogły przerwać szkolenie i pozostać pod okiem opiekunki. Codziennie na stoku NIANIA będzie czuwać nad bezpieczeństwem i zabawą maluchów. W naszym firmowym namiocie na dzieci będzie czekać picie, słodycze, bloki rysunkowe, kredki i wiele innych gadżetów, które umilą pobyt dziecka na stoku

KADRA:
Nasza kadra to starannie wyselekcjonowani instruktorzy narciarstwa i snowboardu , którzy dzięki swojej pasji i zaangażowaniu prowadzą zajęcia na najwyższym poziomie. System szkolenia jest wcześniej precyzyjnie przygotowywany. Zbierając przed wyjazdem informacje od klientów o poziomie jazdy na nartach/snowboardzie możemy swobodnie dopasować ilość instruktorów, co pozwala na najlepszą jakość usługi.

VIDEO-COACHING:
Jest to opcja wykonywana w trakcie szkolenia dla dorosłych i starszej młodzieży. Polega na nagrywaniu ćwiczeń wykonywanych przez kursantów. Wieczorem na spotkaniu z instruktorem dokonywana jest analiza jazdy na nartach/snowboardzie każdej nagranej osoby.

TESTY NART ELAN,HEAD,ROSSIGNOL:
Live Sport współpracuje z firmami produkującymi topowe narty, dzięki czemu nasi klienci mogą bezpłatnie testować na wyjazdach najnowsze modele nart ROSSIGNOL,ELAN czy HEAD. Zapisy na testy odbywają się codziennie u wskazanego wcześniej instruktora.

PROGRAM ANIMACYJNY:
Nasz program animacyjny zaczynamy od spotkania “welcome drink”, na którym szczegółowo omawiamy wyjazd i odpowiadamy na wszystkie pytania. Ponieważ aktywny wypoczynek zimowy to nie tylko białe szaleństwo, ale także beztroski relaks, po powrocie ze stoku zapraszamy naszych klientów na apres-ski (impreza w strojach narciarskich z grzanym winem i gorącą czekoladą) a wieczorem przenosimy się do świata Jamesa Bonda, otwierając dla Państwa Casino Night. Codziennie w hotelu w godz. 20:15-21:15 odbywają się zajęcia animacyjne dla dzieci. W tym czasie nasi animatorzy organizują dla najmłodszych kreatywne gry i zabawy.

TERMIN :11.01.2020 – 18.01.2020

CENA:

osoba dorosła:
ze szkoleniem: 630 euro + 999 pln
bez szkolenia: 575 euro + 699 pln

Zniżki: obowiązują przy 2 osobach pełnopłatnych w pokoju

dziecko ze szkoleniem:

3 – 6 lat: 320 euro + 999 pln

6 – 12 lat ur. po 30.11.2011: 360 euro + 999 pln

6 – 12 lat ur. przed 30.11.2011: 460 euro + 999 pln

> 12 lat ur. po 30.11.2003: 570 euro + 999 pln

dopłata do pokoju typu:

1 osobowego: 100 euro/tydzień
family superior: 115 euro/tydzień/pokój

Dla osób wyjeżdżających na 2 tygodnie zniżka w wysokości 500 pln/os.

PODANE CENY ZAWIERAJĄ: 7 noclegów, wyżywienie HB, skipass, ubezpieczenie: Podstawowe Kontynenty AXA, realizację programu, zawody ,nagrody wykwalifikowaną kadrę, pamiątkowy T-shirt, podatek VAT, opłatę TFG

CENA NIE ZAWIERA: transportu, opłaty klimatycznej*

*płatna w recepcji, 2,00 euro/doba (>14lat)

Dodatkowe ubezpieczenia:

Ubezpieczenie MULTITRAVEL AXA: 100 000 Euro: 70 pln/osoba…więcej

Ubezpieczenie od rezygnacji z imprezy turystycznej: 4% wartości imprezy turystycznej

Autokar LUX: 550 pln/os. – przy grupie minimum 25 osób

Samolot: lot Warszawa-Werona-Warszawa + transfery + transport bagaży. Cena pakietu: 1550-1590 pln/os. Pakowanie bagaży do autokaru w Warszawie odbędzie się w piątek. Autokar czeka na gości na lotnisku w Weronie i transferuje do hotelu. Liczba biletów ograniczona.

Transport sprzętu narciarskiego:* 150 pln/komplet narty/deska, buty, kije. Sprzęt należy spakować do OPISANEJ torby: imię, nazwisko, region narciarski,data, hotel.

*dotyczy osób, które wybrały transport własny

info@sharkstravel.pl / biurosharks@gmail.com
tel.506 677 800 Olaf Olender
www.sharkstravel.pl