27.12.2020 – 02.01.2021 Sylwester Pieniny/Czorsztyn – Gościniec Pod Smrekami

PIENINY / KLUSZKOWCE / #alpediczorszti (769 m n.p.m.) 

Kluszkowce to popularna od kilkunastu lat stacja narciarska, znana bardziej jako Czorsztyn-Ski. Pięknie położona, na południowym zboczu Gorców (na pograniczu z Pieninami), przyciąga niepowtarzalnym klimatem. Trasy narciarskie położone są na stokach góry wulkanicznej, na której szczycie możemy się rozkoszować magicznymi widokami na 4 strony świata. Stopniowy rozwój ośrodka od 2000 roku podniósł rangę i pozycję Czorsztyn-Ski do jednej z największych i najlepiej zorganizowanych na polskim Podtatrzu. Stacja ma ponad 4,5 km tras, z czego najdłuższy zjazd liczy prawie półtora kilometra. Są tutaj 2 wyciągi krzesełkowe, 3 orczyki i 3 wyciągi przeznaczone dla dzieci. Dodatkową atrakcje stanowi tor saneczkowy. W kompleksie Czorsztyn-Ski znajdują się 3 restauracje.
TRASY NARCIARSKIE – KLUSZKOWCE / CZORSZTYN SKI – 4,5 km tras

ZOBACZ SKI MAP

2,2 km – łatwe trasy
2,3 km – średnie trasy

GOŚCINIEC POD SMREKAMI położony na granicy Pienińskiego Parku Narodowego przyciąga kameralną atmosferą. Obiekt składa się z 2 budynków oddalonych od siebie o 20 m. Jeden to zajazd, gdzie znajduje się restauracja i bar, a drugi to gościniec z pokojami. Jest to niezwykle rodzinne i urokliwe miejsce.

ZAKWATEROWANIE:

pokoje 2,3,4 i 5 osobowe…zobacz

WYŻYWIENIE:
śniadanie i obiadokolacja

UBEZPIECZENIE: AXA-INDYWIDUALNE PODRÓŻE KONTYNENTY – 10 000 PLN
wersja TRAVEL – dla osób nieuczestniczących w szkoleniu ski/snb
wersja TRAVEL SPORT – dla osób uczestniczących w szkoleniu ski/snb

SKIPASS: 5-dniowy Czorsztyn-Ski

TRANSPORT: dojazd własny

PRZYDATNE INFORMACJE: parking zewnętrzny przed gościńcem

SPRZĘT NARCIARSKI: dzieci nieposiadające własnego sprzętu (narty) otrzymują go od nas gratis na czas rwania obozu. Ilość ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Nie posiadamy sprzętu snowboardowego do wypożyczenia. Nie ponosimy odpowiedzialności za sytuacje związane z niedopasowaniem sprzętu z naszej puli.

BAL SYLWESTROWY:w restauracji pensjonatu, przy świetnej muzyce mechanicznej i doskonałej strawie, w niepowtarzalnej atmosferze! W cenie 3 ciepłe posiłki w trakcie balu, zimne przystawki, deser, szampan (butelka na 2 osoby)

PRZYDATNE INFORMACJE :
Przyjmujemy dzieci na szkolenie narciarskie od 3,5/4 roku życia, a na snowboardowe od 5/6 roku życia.
Spotkanie organizacyjne w dniu przyjazdu w świetlicy pensjonatu o godz 20.00.
Doba hotelowa rozpoczyna się o godz 15.00 a kończy o godz 11.00.
Dzieci na stok dojeżdżają z rodzicami, własnym transportem. Istnieje możliwość dojazdu busem (informacja na miejscu).
Na czas lunchu rodzice przejmują opiekę nad dziećmi.
W trakcie zajęć sportowych i animacyjnych dzieci są pod opieką kadry Live Sport.

PLAN DNIA :
Śniadanie: 08.00 – 10.00
Obiadokolacja: 16.00 – 18.00
Zabawa sylwestrowa: 20.00 – 03.00
Wszystkie szczegółowe informacje będą podane w programie, który otrzymacie Państwo e-mailem 2 tygodnie przed rozpoczęciem wyjazdu

Adres: Czorsztyn- Gościniec i Zajazd Pod Smrekami, ul. Pienińska
Sugerowany dojazd :
Warszawa – Kraków – Nowy Targ – Czorsztyn
Warszawa – Kielce – Nowy Sącz – Czorsztyn

 • – Szkolenie w SKILSACH to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z nartami (lub deską) oraz dla tych, którzy pragną doskonalić swoją technikę jazdy.
  – Szkolimy dzieciaki, młodzież i osoby dorosłe na każdym poziomie zaawansowania.
  – Nasze szkolenie odbywa się podczas zorganizowanego campu. Czas trwania szkolenia to ilość dni na jaki został wykupiony ski-pass.
  – Gwarantujemy doskonałą organizację, wysoki poziom szkolenia oraz poczucie bezpieczeństwa.Czas trwania szkolenia to ilość dni na jaki został wykupiony przez Państwa ski-pass. Szkolenie dla dzieci i dorosłych rozpoczyna się od zjazdu pokazowego uczestników i podziału na grupy wg umiejętności. Szkolenie obejmuje naukę i doskonalenie jazdy na nartach/snowboardzie.GRUPY:
  Podział w zależności od wieku i umiejętności.
  Pre SKILS / dzieci 4-6 lat, od 2 do 4 osób w grupie.
  Pro SKILS / dzieci i młodzież 7-17 lat , od 3 do 8 osób w grupie.
  Dorośli od 3 do 9 osób w grupie.
  Istnieje także możliwość wykupienia indywidualnego szkolenia.PRE SKILS – PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE
  – dla tych najmłodszych, którzy rozpoczynają przygodę z nartami
  Do naszego przedszkola zapraszamy najmłodszych riderów (od 4 do 6 lat). Zajęcia odbywają się w małych grupkach (2-4 osobowych). Kurs prowadzi specjalnie wykwalifikowana kadra, organizując autorskie szkolenie (przeplatane licznymi zabawami narciarskimi). Tu nie ma miejsca na nudę!:). W naszym firmowym namiocie na dzieciaki zawsze będzie czekać picie, słodka przekąska, malowanki, zgadywanki i wiele innych gadżetów, które umilą pobyt na stokuPRO SKILS – WIELOPOZIOMOWE SZKOLENIE NARCIARSKIE
  – dla tych, którzy pragną doskonalić swoją technikę jazdy (elementy freestylu)
  Formuła PRO skierowana jest do starszych dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Szkolenie rozpoczyna się od zjazdu pokazowego uczestników i podziału na grupy. Grupy ustalane są nie tylko pod względem umiejętności, ale również w oparciu o wiek uczestników. Liczba osób w grupie od 3 do 9 osób.

  SNOWBOARD:
  – dla wszystkich rozpoczynających i doskonalących naukę jazdy na desce (jazda techniczna, freestyle, freeride)
  Mocno zachęcamy do rozpoczęcia przygody ze snowboardem! Najlepszy wiek na „pierwsze ślizgi”to 5-6 lat (pod warunkiem dobrej kondycji ruchowej). Do naszej szkoły snowboardu zapraszamy również starsze dzieci, młodzież i dorosłych. Szkolimy na różnych poziomach zaawansowania. Liczba osób w grupie od 2 do 9 osób.

  wyposażenie ridera: dzieci i młodzież uczestniczące w szkoleniu SKILS otrzymują firmowe znaczniki zakładane na kurtkę, zawierające identyfikator z kontaktem do organizatora campu oraz wizytówkę z imieniem dziecka i numerem telefonu do rodzica/opiekuna. Obowiązkiem każdego dziecka jest jazda w kasku!

  harmonogram szkolenia: szkolenie w SKILS odbywa się w godzinach 10.00-15.00 z godzinna przerwą na lunch (w tym czasie dzieci są pod opieką rodziców). Przerwa ustalona jest w jednym miejscu i w jednym czasie dla wszystkich grup.

  kadra instruktorska: nasza kadra to starannie wyselekcjonowani instruktorzy narciarstwa i snowboardu, którzy dzięki swojej pasji i zaangażowaniu prowadzą zajęcia na najwyższym poziomie. System szkolenia jest wcześniej precyzyjnie przygotowywany. Zbierając przed wyjazdem informacje o poziomie jazdy osób szkolących się na nartach czy desce (skala 0-4) możemy swobodnie dopasować odpowiednią ilość instruktorów, co pozwala nam na najlepszą jakość usługi.

  video-coaching: jest to opcja skierowana do starszej młodzieży i dorosłych. Polega na nagrywaniu ćwiczeń wykonywanych podczas szkolenia. wieczorem, na spotkaniu z instruktorem dokonywana jest analiza jazdy na nartach/snowboardzie każdej nagranej osoby.

  program animacyjny: nasze campy rozpoczynamy od spotkania „welcome drink”, na którym szczegółowo omawiamy wyjazd i odpowiadamy na wszystkie pytania.:)
  w programie m.in.:
  – szukanie Miśka YETI – zimowa eksploracja nieznanych terenów!
  – nocna jazda ski&snb – gry i zabawy na stoku wieczorową porą
  – qulig – wieczorny kulig z ogniskiem, pieczeniem kiełbasek i masa innych niespodzianek
  – zjazd na byle czym – czyli zabawa na ślizgawce, a do tego trickboardy i dobra muza 🙂
  – apres ski – chillout przed pensjonatem -impreza w strojach narciarskich dla Małych i Dużych
  – konkurs figur śnieżnych – rodzinne zmagania w budowaniu jak najwyższej śniegowej postaci
  – a ponadto: karaoke, gry i zabawy plastyczno-ruchowe, projekcja filmu narciarskiego dla dzieci prezentującego Kodeks Narciarza – 10 zasad FIS, zimowe kino wieczorne, fakultatywny wyjazd na baseny termalne do Białki Tatrzańskiej oraz podsumowujący Bal Mistrzów Sportu z „pasowaniem na narciarza/snowboardzistę”.

TERMIN: 27.12.2020 – 02.01.2021

CENA:

osoba dorosła (bez szkolenia i bez karnetu): 1450 pln
dzieci 3-4 lata (bez szkolenia, bez karnetu): pln
dzieci do 10 lat (ze szkoleniem, z karnetem): 1870 pln
dzieci 10-15 lat (ze szkoleniem, z karnetem): 1950 pln

PODANE CENY ZAWIERAJĄ: 6 noclegów, wyżywienie, realizację podanego programu, wykwalifikowaną kadrę, pamiątkowy T-shirt, podatek VAT, opłatę TFG, karnet narciarski dla dzieci, bal sylwestrowy

CENA NIE ZAWIERA: transportu, karnetu narciarskiego dla dorosłych, szkolenia dla dorosłych

CENA SZKOLENIA DLA DOROSŁYCH:
szkolenie grupowe 4 godziny dziennie przez 5 dni
grupa 2 os. – 1100 pln/os.
grupa 3 os. – 800 pln/os.
grupa 4 os. – 700 pln/os.

Cena nie zawiera opłaty za karnet.

GWARANCJĄ REZERWACJI MIEJSCA JEST PRZESŁANIE MAILA ZGŁOSZENIOWEGO NA :
biurosharks@gmail.com lub telefonicznie 506677800
oraz
dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości 700pln/os w ciągu 5dni od daty otrzymania karty zgłoszeniowej.

PODANA CENA ZAWIERA NASTĘPUJĄCE ŚWIADCZENIA:
Pobyt z wyżywieniem, dojazd autokarem, opiekę trenerską i całodobową wychowawczą, lekarską, realizację podanego programu sportowego i innych atrakcji, nagrody, ubezpieczenie, podatek VAT, fajną atmosferę i dużo dobrej zabawy.