14.01-21.01.23 Camp SKI & SNB / Poronin „Limba”- Stoki Małe Ciche, Suche, Harenda

„Rodzicu możesz jechać z nami”- dziecko w zależności od wcześniejszego ustalenia, mieszka  z dziećmi i jest normalnym uczestnikiem obozu , pod stałą opieką instruktorów . Druga opcja to dziecko jest uczestnikiem obozu ale mieszka w pokoju z rodzicem i jest pod opieką instruktorów tylko podczas zajęć na stoku oraz podczas ustalonych zajęć animacyjnych.

Oferujemy Państwu pobyt w OW Limba w Poroninie http://www.limba-poronin.pl/.  Zaletą ośrodka jest lokalizacja w pobliżu 2 ośrodków narciarskich w tym najbliższy Małe Ciche działający do godziny 21.00.  Limba posiada wyremontowane pokoje z węzłem sanitarnym, basen, salę gier , salę konferencyjną i zapewnia nam komfortowy  pobyt i wypoczynek po całodziennych zajęciach.

Polecamy nowy wyciąg SkiSuche, oddalony od nas tylko 6 km, /kolej krzesełkowa 4 – osobowa, wyciąg orczykowy duży, wyciąg orczykowy dla dzieci, bezpłatne parkingi, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, karczma/ gdzie nasi goście otrzymują aż 40% rabatu!

W odległości 4 km znajduje się kompleks narciarski Małe Ciche, jest tam nowoczesna kolej krzesełkowa czteroosobowa oraz orczyki. Najdłuższa trasa ma 1250m długości na najkrótsza przeznaczona dla najmłodszych narciarzy 100m. Trasy są naśnieżane, ratrakowane i oświetlone. Przy wyciągach wypożyczalnia sprzętu, serwis, szkoła narciarska, sklep sportowy, baza gastronomiczna oraz parking.

W odległości 4 km w Bukowinie Tatrzańskiej znajdują się nowo otwarte baseny geotermalne Termy Bukowiańskie. Jest to jedyne miasteczko wodne na Podhalu, gdzie baseny nazwano po góralsku – jest tu bulgotnik, mocydełko, pływacka płań, zohylina, zostawnica. Największy basen znajdujący się wewnątrz ma kształt basów stąd nazwa baniór basisty. Są tu sauny fińska, rzymska, góralska, sauny parowe, różnego rodzaju hydromasaże, siłownia, solarium, gabinet kosmetyczny i odnowy biologicznej. Znajduje się tu również część dla osób niepełnosprawnych, baseny, pomieszczenia do rehabilitacji oraz strefa dla dzieci, gdzie czeka piaskownica wodna, kolorowe pływalnie, rwąca rzeka i zjeżdżalnie.

Specjalnie przygotowana propozycja dla dzieci i młodzieży z atrakcyjnym programem sportowym i rozrywkowym. Jest to forma wypoczynku, w której Uczestnicy w zorganizowanych grupach (4-8 osób) poprzez zabawę poznają sztukę jazdy na nartach i desce.

Rozwój dziecka: bogaty program zajęć sportowych i zabaw dla dzieci daje możliwość szybkiego rozwoju umiejętności narciarskich a wspólne gry i zabawy ułatwiają integrację Uczestników.

Bezpieczeństwo: całodniowa opieka. W trakcie trwania campu dzieci przebywają pod opieką wykwalifikowanej kadry. Liczba opiekunów dostosowana jest do liczby dzieci.
Hotel „Limba” w Poroninie -obiekt jest miejscem gdzie możecie Państwo wspaniale odpocząć od zgiełku dużych miast i skorzystać z wielu atrakcji regionu oraz tras turystycznych i rowerowych i narciarskich położonych w bezpośrednim sąsiedztwie. Jest jednym z nielicznych obiektów posiadających tak wyjątkową lokalizację.

Do dyspozycji uczestników zapewniamy salę dyskotekową, saunę, pin-pong, piłkarzyki , stołówkę, miejsce na ognisko. Zakwaterowanie w pokojach ; 2, 3 i 4 osobowych. Wszystkie pokoje : wyposażone w łazienkę ; TV , internet wi-fi.

AUTOKAR ZOSTAJE Z NAMI I CODZIENNIE DOWOZI NA STOK I ODBIERA  ZE STOKU !

Wszystkie dzieci biorące udział w szkoleniu SharksSnow otrzymują kolorowe znaczniki SharksTravel.pl zakładane na kurtkę, zawierające identyfikator z kontaktem do organizatora wyjazdu oraz mini wizytówkę z imieniem dziecka i numerem telefonu do instruktora. Obowiązkiem każdego dziecka jest jazda w kasku.
Szkolenie prowadzone będzie przez 5-6 godzin w grupach 4-8 osobowych.

PROGRAM ANIMACYJNY:
konkurs figur śnieżnych, ogniska, dyskoteki, karaoke, gry i zabawy towarzyskie, wieczór gier planszowych , wideocoching w grupach, dodatkowe atrakcje

PROGRAM DNIA:
8.00-pobudka
8:30 – śniadanie
10.00-13.00 zajęcia na stoku
13:30-14.00 – obiad
14.30-18.00 – zajęcia na stoku
19.00 – kolacja
20.00  – zajęcia na basenie, wypoczynek, zajęcia wieczorne

22:00 – cisza nocna

TERMINY:
14.01-21.01.2023

PODANE CENY ZAWIERAJĄ: 7 noclegów,transport, wyżywienie, realizację podanego programu, wykwalifikowaną kadrę, pamiątkowy T-shirt, podatek VAT, opłatę TFG, karnet narciarski dla dzieci

Cena:
Dziecko 6-14lat – 2750 pln
Młodzież +15lat i  starsi oraz dorośli 2950 (ze szkoleniem)
Młodzież +18lat oraz dorośli 2600 (bez szkolenia)
Młodzież +18lat i dorośli 2050 (bez skipass i bez szkolenia)

GWARANCJĄ REZERWACJI MIEJSCA JEST PRZESŁANIE MAILA ZGŁOSZENIOWEGO NA :
biurosharks@gmail.com lub telefonicznie 506 677 800