20.11 – 26.11 Solda all’Ortles – Otwarcie sezonu | Sporthotel Paradise****

SOLDA ALL’ORTLES (3 250 m n.p.m.) 

To region narciarski położony na lodowcu w południowym Tyrolu, na terenie Parku Narodowego Stelvio. Wysokie położenie gwarantuje wyśmienite warunki narciarskie, większość tras ma średni stopień trudności, najdłuższa trasa wynosi 12 km. Region oferuje ponad 40 km tras. To prawdziwa gratka dla wytrawnych narciarzy, jest to także idealne miejsce na jazdę freeride. Tutejszy Snowpark oferuje Boardercross i liczne Halfpipie dla miłośników snowboardu. Solda leży w prowincji Bolzano i jest dobrym miejscem wypadowym do miasta Merrano, gdzie znajdują się Termy Merrano, miejsce do którego warto przyjechać po nartach.

TRASY NARCIARSKIE – SOLDA ALL’ORTLES – 44 km tras

ZOBACZ SKI MAP

17 km – łatwe trasy
13 km – średnie trasy
14 km – trudne trasy
12 km – trasy biegowe

Stoki są otwarte od 08.30 do 16.00
Sezon trwa od końca października do początku maja.

SPORTHOTEL PARADISE**** to hotel na stoku, przepięknie położony, z każdego pokoju rozciąga się widok na góry. Systematycznie odnawiany. Nowe pokoje mają wystrój nowoczesny w górski klimacie, idący z duchem czasów. Do dyspozycji gości jest centrum Wellness z dużym basenem i kaskadowymi strumieniami wody, sauną zewnętrzną z widokiem panoramicznym na góry, łaźnią i strefą relaksu . Dużym atutem hotelu jest wyśmienita kuchnia z bardzo dużym wyborem zarówno rano, na śniadaniu jak i podczas kolacji.

WYŻYWIENIE: bogaty bufet śniadaniowy, wieczorem eleganckie menu z kuchnią włoską i europejską

POKOJE TYPU :
SMART dla 2os./ 21m² …zobacz
ALPIN LODGE dla 2-4os. / 35m²…zobacz
BUDGET FAMILY dla 2-5os. / 35m²…zobacz
PANORAMA dla 2-4 os. / 45m²…zobacz
ALPIN ATTIC 2 os. / 25m²…zobacz
ALPIN ROOM dla 2-4os. / 34m² – 45m²…zobacz
PARADIES PURE dla 2-4os. / 28m²…zobacz
GLACIER ROOM dla 2-4os. / 45m²…zobacz
BELLAVISTA dla 2-4 os. / 45m²…zobacz
PAYER SUITE dla 2-5 os. / 60m²…zobacz

UBEZPIECZENIE: Podstawowe Kontynenty AXA: KL+NNW – 10 000 Euro

Sugerujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia – pakiet MULTITRAVEL AXA(KL+AS+NNW+KR+OC+SKI OC+BP+CHOROBY PRZEWLEKŁE)- 100 000 euro …więcej

SKIPASS: 6-dniowy na region Solda

TRANSPORT: własny

WYŻYWIENIE: bogaty bufet śniadaniowy, wieczorem eleganckie menu z kuchnią włoską i europejską

Transport:
własny/autokar/samolot

SKIPASS: 5-dniowy Solda all’Ortles

Ubezpieczenia:

W cenie:

Ubezpieczenie UNICA kontynenty : 10 000 Euro

*Sugerujemy wykupienie dodatkowo ubezpieczenia UNIQA multitravel na 100 000 euro:  70 pln/osoba …zobacz

Dodatkowo:

Ubezpieczenie od rezygnacji z imprezy turystycznej:

4% wartości imprezy turystycznej

Zalecane: 

wyrobienie karty EKUZ przed wyjazdem, która gwarantuje podstawowe ubezpieczenie NFZ w krajach UE.

– Szkolenie w #SKILSACH to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z nartami (lub deską) oraz dla tych, którzy pragną doskonalić swoją technikę jazdy.
– Szkolimy dzieciaki, młodzież i osoby dorosłe na każdym poziomie zaawansowania.
– Nasze szkolenie odbywa się podczas zorganizowanego campu. Czas trwania szkolenia to ilość dni na jaki został wykupiony ski-pass. Na wszystkich naszych campach organizujemy zawody, a każdy z naszych Riderów otrzymuje medal, dyplom i atrakcyjną nagrodę.
– Gwarantujemy doskonałą organizację, wysoki poziom szkolenia oraz poczucie bezpieczeństwa.

Szkolenie dla dzieci i dorosłych rozpoczyna się od zjazdu pokazowego uczestników i podziału na grupy wg umiejętności. Szkolenie obejmuje naukę i doskonalenie jazdy na nartach/snowboardzie, a także udział w zawodach, które są organizowane na koniec szkolenia. Uczestnicy rywalizują między sobą w kategoriach mężczyźni, kobiety, dzieci. Osoby z najlepszymi wynikami otrzymują atrakcyjne nagrody (każde dziecko otrzymuje pamiątkowy medal, dyplom i nagrodę).

GRUPY:
Podział w zależności od wieku i umiejętności.
Pre SKILS / dzieci 4-6 lat, od 2 do 4 osób w grupie.
Pro SKILS / dzieci i młodzież 7-17 lat , od 3 do 8 osób w grupie.
Dorośli od 3 do 9 osób w grupie.
Istnieje także możliwość wykupienia indywidualnego szkolenia.

HARMONOGRAM SZKOLENIA:
Szkolenie w grupach odbywa się w godzinach od 10.00 do 16.00 z godzinną przerwą (13.00-14.00 – w tym czasie dzieci są pod opieką rodziców). Przerwa odbywa się w jednym miejscu i w jednym czasie dla wszystkich grup.

PRE SKILS – PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE
– dla tych najmłodszych, którzy rozpoczynają przygodę z nartami
Do naszego przedszkola zapraszamy najmłodszych riderów ( od 4 do 6 lat ). Zajęcia odbywają się w małych grupkach ( 2-4 osobowych). Kurs prowadzi specjalnie wykwalifikowana kadra, organizując autorskie szkolenie ( przeplatane licznymi zabawami narciarskimi). Tu nie ma miejsca na nudę!:). W naszym firmowym namiocie na dzieciaki zawsze będzie czekać picie, słodka przekąska, malowanki, zgadywanki i wiele innych gadżetów, które umilą pobyt na stoku

PRO SKILS – WIELOPOZIOMOWE SZKOLENIE NARCIARSKIE
– dla tych, którzy pragną doskonalić swoją technikę jazdy ( elementy freestylu )
Formuła PRO skierowana jest do starszych dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Szkolenie rozpoczyna się od zjazdu pokazowego uczestników i podziału na grupy. Grupy ustalane są nie tylko pod względem umiejętności, ale również w oparciu o wiek uczestników. Liczba osób w grupie od 3 do 9 osób.

SNOWBOARD:
– dla wszystkich rozpoczynających i doskonalących naukę jazdy na desce ( jazda techniczna, freestyle, freeride )
Mocno zachęcamy do rozpoczęcia przygody ze snowboardem! Najlepszy wiek na „pierwsze ślizgi”to 5-6 lat ( pod warunkiem dobrej kondycji ruchowej ). Do naszej szkoły snowboardu zapraszamy również starsze dzieci, młodzież i dorosłych. Szkolimy na różnych poziomach zaawansowania. Liczba osób w grupie od 2 do 9 osób.

wyposażenie ridera: dzieci i młodzież uczestniczące w szkoleniu SKILS otrzymują firmowe znaczniki zakładane na kurtkę, zawierające identyfikator z kontaktem do organizatora campu oraz wizytówkę z imieniem dziecka i numerem telefonu do rodzica/opiekuna. Obowiązkiem każdego dziecka jest jazda w kasku!

OPIEKUNKA NA STOKU!
dodatkowym wsparciem dla najmłodszych uczestników szkolenia narciarskiego będzie NIANIA. Te maluchy, które znużą się ćwiczeniami będą mogły przerwać szkolenie i pozostać pod okiem opiekunki. Codziennie na stoku NIANIA będzie czuwać nad bezpieczeństwem i zabawą maluchów. W naszym firmowym namiocie na dzieci będzie czekać picie, słodycze, bloki rysunkowe, kredki i wiele innych gadżetów, które umilą pobyt dziecka na stoku.

KADRA:
Nasza kadra to starannie wyselekcjonowani instruktorzy narciarstwa i snowboardu , którzy dzięki swojej pasji i zaangażowaniu prowadzą zajęcia na najwyższym poziomie. System szkolenia jest wcześniej precyzyjnie przygotowywany. Zbierając przed wyjazdem informacje od klientów o poziomie jazdy na nartach/snowboardzie, możemy swobodnie dopasować ilość instruktorów, co pozwala na najlepszą jakość usługi.

VIDEO-COACHING:
Jest to opcja wykonywana w trakcie szkolenia dla dorosłych i starszej młodzieży. Polega na nagrywaniu ćwiczeń wykonywanych przez kursantów. Wieczorem na spotkaniu z instruktorem dokonywana jest analiza jazdy na nartach/snowboardzie każdej nagranej osoby.

TESTY NART ELAN,HEAD,ROSSIGNOL:
Live Sport współpracuje z firmami produkującymi topowe narty, dzięki czemu nasi klienci mogą bezpłatnie testować na wyjazdach najnowsze modele nart ROSSIGNOL,ELAN czy HEAD. Zapisy na testy odbywają się codziennie u wskazanego wcześniej instruktora.

PROGRAM ANIMACYJNY:
Nasz program animacyjny zaczynamy od spotkania “welcome drink”, na którym szczegółowo omawiamy wyjazd i odpowiadamy na wszystkie pytania. Ponieważ aktywny wypoczynek zimowy to nie tylko białe szaleństwo, ale także beztroski relaks, po powrocie ze stoku zapraszamy naszych klientów na apres-ski (impreze w strojach narciarskich z grzanym winem i gorącą czekoladą) a wieczorem przenosimy się do świata Jamesa Bonda, otwierając dla Państwa Casino Night. Codziennie w hotelu w godz. 20:15-21:15 odbywają się zajęcia animacyjne dla dzieci. W tym czasie nasi animatorzy organizują dla najmłodszych kreatywne gry i zabawy.

TERMINY: 20.11.2022 – 26.11.2021

CENA:
osoba dorosła: 699 Euro

dopłata do pokoju jednoosobowego : 150 euro/tydzień

*taxa klimatyczna: 2,00 euro/os./dzień – powyżej 14 lat (płatna w recepcji hotelu)

PODANA CENA ZAWIERA: 6 noclegów, wyżywienie HB, skipass, ubezpieczenie: Podstawowe Kontynenty UNIQA, podatek VAT, opłatę TFG

Dodatkowe:

-Ubezpieczenie UNIQA multitravel na 100 000 Euro: 70 pln/osoba …zobacz

-Ubezpieczenie od rezygnacji z imprezy turystycznej:

4% wartości imprezy turystycznej

Zalecane:

-wyrobienie karty EKUZ przed wyjazdem, która gwarantuje podstawowe ubezpieczenie NFZ w krajach UE.

GWARANCJĄ REZERWACJI MIEJSCA JEST PRZESŁANIE MAILA ZGŁOSZENIOWEGO NA :
biurosharks@gmail.com lub telefonicznie 506 677 800