27.01-03.02.24 Camp SKI & SNB Zwardoń -Rodzice jedźcie z nami!- warmińsko-mazurskie, pomorskie, podlaskie

„Rodzicu możesz jechać z nami”- dziecko w zależności od wcześniejszego ustalenia, mieszka  z dziećmi i jest normalnym uczestnikiem obozu , pod stałą opieką instruktorów . Druga opcja to dziecko jest uczestnikiem obozu ale mieszka w pokoju z rodzicem i jest pod opieką instruktorów tylko podczas zajęć na stoku oraz podczas ustalonych zajęć animacyjnych.

Oferujemy Państwu pobyt w DOM WCZASOWY GRANICZNY – ZWARDOŃ https://graniczny.com/ .  Zaletą ośrodka jest lokalizacja w pobliżu nowoczesnych ośrodków narciarskich.  DW Graniczny posiada wyremontowane pokoje, basen ,saunę , salę gier , salę konferencyjną i zapewnia nam komfortowy  pobyt i wypoczynek po całodziennych zajęciach.

W trakcie naszego pobytu planujemy jazdy na Zwardoń SKI ttps://www.zwardonski.pl/https:/  Złoty Groń /zlotygron.pl/ski/https:/  Wielka Racza po stronie Słowackiej /www.skionline.pl/stacje/slowacja-mala-fatra-wielka-racza,osrodek,691.html , zapewniającym różnorodność tras od łatwych po trasy dla zaawansowanych miłośników białego szaleństwa.

 

 

Specjalnie przygotowana propozycja dla dzieci i młodzieży z atrakcyjnym programem sportowym i rozrywkowym. Jest to forma wypoczynku, w której Uczestnicy w zorganizowanych grupach (4-8 osób) poprzez zabawę poznają sztukę jazdy na nartach i desce.

Rozwój dziecka: bogaty program zajęć sportowych i zabaw dla dzieci daje możliwość szybkiego rozwoju umiejętności narciarskich a wspólne gry i zabawy ułatwiają integrację Uczestników.

Bezpieczeństwo: całodniowa opieka. W trakcie trwania campu dzieci przebywają pod opieką wykwalifikowanej kadry. Liczba opiekunów dostosowana jest do liczby dzieci.
DW Graniczny w Zwardoniu -obiekt jest miejscem gdzie możecie Państwo wspaniale odpocząć od zgiełku dużych miast i skorzystać z wielu atrakcji regionu oraz tras turystycznych i rowerowych i narciarskich położonych w bezpośrednim sąsiedztwie. Jest jednym z nielicznych obiektów posiadających tak wyjątkową lokalizację.

Do dyspozycji uczestników zapewniamy salę dyskotekową, saunę, pin-pong, piłkarzyki , stołówkę, miejsce na ognisko, basen, saunę, jacuzzi, na której będziemy prowadzili zajęcia z gier zespołowych. Zakwaterowanie w pokojach ;1, 2, 3 i 4 osobowych. Wszystkie pokoje : wyposażone w łazienkę ; TV , internet wi-fi.

AUTOKAR ZOSTAJE Z NAMI I CODZIENNIE DOWOZI NA STOK I ODBIERA  ZE STOKU !

Wszystkie dzieci biorące udział w szkoleniu SharksSnow otrzymują kolorowe znaczniki SharksTravel.pl zakładane na kurtkę, zawierające identyfikator z kontaktem do organizatora wyjazdu oraz mini wizytówkę z imieniem dziecka i numerem telefonu do instruktora. Obowiązkiem każdego dziecka jest jazda w kasku.
Szkolenie prowadzone będzie przez 5-6 godzin w grupach 4-8 osobowych.

PROGRAM ANIMACYJNY:
konkurs figur śnieżnych, ogniska, dyskoteki, karaoke, gry i zabawy towarzyskie, wieczór gier planszowych , wideocoching w grupach, dodatkowe atrakcje

Plan dnia :
8.30 pobudka i śniadanie
9.30 wyjazd na stok
10.00- 13.00 zajęcia na stoku
14.00-15.00 obiad i odpoczynek w hotelu,zmiana bielizny skarpetek itp 🙂
16.00-19.00 zajęcia na stoku
19.30 kolacja
20.00 – zajęcia wieczorne, basen,relaks.
22.00- ciszna nocna
Planowane oczywiście jest również ognisko, dyskoteki i inne atrakcje.
Dodatkowo planujemy 3 lub 4 wyjazdy na stok na Słowację – ważne aby dzieci miały aktualne paszporty,dowody osobiste,kartę EKUZT.

TERMINY:
27.01-03.02.2024- pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie

03.02-10.02.2024  – pomorskie, łódzkie

PODANE CENY ZAWIERAJĄ: 7 noclegów, transport, wyżywienie, realizację podanego programu, wykwalifikowaną kadrę, pamiątkowy T-shirt, podatek VAT, opłatę TFG, karnet narciarski dla dzieci

Dziecko 6-14lat – 3190 pln (ze szkoleniem i skipassem)
Młodzież +15lat i  starsi oraz dorośli 3390 (ze szkoleniem i sipassem)
Młodzież +18lat oraz dorośli 2990 (bez szkolenia ale ze skipassem)
Młodzież +18lat i dorośli 2500 (bez skipass i bez szkolenia)

DOPŁATA DO POKOJU JEDNOOSOBOWEGO 40pln/doba= 280 za cały wyjazd

GWARANCJĄ REZERWACJI MIEJSCA JEST PRZESŁANIE MAILA ZGŁOSZENIOWEGO NA :
biurosharks@gmail.com lub telefonicznie 506 677 800