Eventy

Szukasz pomysłu na oryginalną integrację dla swojej firmy albo super nagrodę dla kontrahentów?

Masz grupę ludzi i chcesz zorganizować wyprawę,rejs,spływ kajakowy ?

Jesteś dyrektorem przedszkola, szkoły, klubu sportowego?

Chcesz połączyć błogi relaks i niezapomnianą zabawę z aktywnością sportową, której jesteś fanem?

Nie musisz szukać dalej, nie musisz mieć pomysłu, my ich mamy wiele! Nasze projekty od pomysłu do realizacji wykonuje ten sam zespół.

Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie, odpowiadając na sugestie zamawiającego, przedstawiając propozycje zgodne z założonym celem imprezy (rywalizacja między działami firmy, integracja z klientem, zabawa pracowników i ich rodzin).

Zapewniamy profesjonalną obsługę trenerską, sprzęt sportowy i nagłośnieniowy. Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami w zakresie transportu, zakwaterowania i cateringu.

Krótka charakterystyka naszych wyjazdów: Gwarantowane: integracja i dobra zabawa Czas trwania: dowolna liczba dni Transport: autokar LUX, samolot + transfer Zakwaterowanie: hotele w standardzie od *** do ***** Miejsce: dowolne Atrakcje: ograniczone jedynie budżetem imprezy Umiejętności uczestników: od zerowych do grup sportowych.

Naszym celem jest zarazić Cię sportową pasją i dobrym humorem. Będzie tak, że po zrealizowanej imprezie zapragniesz do nas wrócić, by raz jeszcze poczuć magię panującej na naszych wyjazdach atmosfery.