Ferie 11.02-18.02 lub 18.02-25.02.2023 Plan de Corones | Kronplatz – Hotel Kronblick****

PLAN DE CORONES / KRONPLATZ ( 2 275 m n.p.m. )

Położony w Tyrolu Południowym to najwyższej klasy teren narciarski z nowoczesną infrastrukturą. Kopulasty wierzchołek góry jest całkowicie bezdrzewny, dzięki czemu jej trasy są szerokie i nasłonecznione, z malowniczymi widokami na Alpy Zillertalskie i Dolomity. Kronplatz zapewnia przez cały sezon zimowy doskonałe warunki i różnorodność tras zajazdowych: od płaskich, szerokich “oślich łączek”, przez zróżnicowane trasy czerwone, po wymagające czarne przeznaczone dla ekspertów. U podnóża góry w dolinie Val Pusteria rozciąga się również mnóstwo cenionych tras biegowych i pieszych szlaków. Miłośnicy zakupów zaraz po nartach mogą wybrać się do średniowiecznego miasteczka Brunico ( Bruneck ), gdzie alejka sklepów jest skomponowana wśród średniowiecznych bardzo urokliwych budyneczków. Rejon Kronplatz to nowoczesna stacja z siecią bardzo dobrze funkcjonujących wyciągów, których znaczną większość stanowią gondole, co daje duży komfort dla narciarzy i snowboardzistów. System wyciągów posiada dużą przepustowość, dzięki czemu ogranicza w bardzo wysokim stopniu kolejki. Na terenie Kronplatzu znajduję się 200 km tras biegowych, z których najbardziej cenionym jest szlak biegnący doliną Val Pusteria. Sztuczne naśnieżanie całej góry Kronplatz pozwala na korzystanie z białego szaleństwa bez względu na warunki atmosferyczne.

TRASY NARCIARSKIE – PLAN DE CORONES / KRONPLATZ – 120 km tras

ZOBACZ SKI MAP

52 km – łatwe trasy
42 km – średnie trasy
25 km – trudne trasy
200 km – trasy biegowe

Stoki są otwarte od 08.30 do 17.00

WYPOŻYCZALNIA – miejsce, które polecamy i z którym współpracujemy to wypożyczalnia Rent and Go, gdzie nasi klienci otrzymują zawsze rabat.

HOTEL KRONBLICK **** położony w miasteczku Chienes (9 km od dolnej stacji wyciągów). Rodzinny, wysokiej klasy hotel. Rozbudowany i wciąż unowocześniany zaskakuję ciepłą atmosferą i pięknymi wnętrzami. Pokoje stanowią połączenie nowoczesnego wzornictwa z naturalnymi materiałami jak kamień i drewno. na szczególne wyróżnienie zasługuję luksusowe i obszerne centrum Wellness ( 1800m2 ), które mimo swojej wielkości jest tak skonstruowane aby każdy mógł się poczuć bardzo komfortowo, nie odczuwając wielkości kompleksu. Raz w tygodniu właściciele hotelu osobiście zapraszają gości na Gala Dinner, która rozpoczyna się stołami rozmaitych przekąsek i Prosecco w hallu hotelu.

ZAKWATEROWANIE:

Doppia Comfort Alpinzobacz pokój
– 1-3 osobowy, 23m²
– łóżko małżeńskie bez możliwości rozdzielenia na 2 pojedyńcze, sofa
– wykładzina
– sejf, TV SAT
– prysznic
– balkon
Doppia Dolomite Deluxezobacz pokój
– 2-4 osobowy, 34m²
– łóżko małżeńskie bez możliwości rozdzielenia na 2 pojedyńcze, sofa rozkładana
– wykładzina lub drewniana podłoga
– sejf, TV SAT
– prysznic
– balkon
Suite Kronblick Deluxezobacz pokój
– 2-4 osobowy, 40m²
– łóżko małżeńskie, sofa rozkładana
– łazienka otwarta na pokój, prysznic, oddzielne WC
– sejf, TV SAT
– balkon
Suite Familiare Dolomite Deluxezobacz pokój
– 2-5 osobowy, 40m²
– łóżko małżeńskie, sofa rozkładana
– pokoik z 2 pojedyńczymi łóżkami
– prysznic, oddzielne WC
– sejf, TV SAT
– balkon

WYŻYWIENIE: bogaty bufet śniadaniowy, wieczorem eleganckie menu z kuchnią włoską i europejską. Raz w tygodniu uroczysta kolacja, którą rozpoczynają właściciele hotelu, wznosząc wspólnie z klientami toast.

UBEZPIECZENIE: Podstawowe Kontynenty AXA: KL+NNW – 10 000 Euro

Sugerujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia – pakiet MULTITRAVEL AXA(KL+AS+NNW+KR+OC+SKI OC+BP+CHOROBY PRZEWLEKŁE)- 100 000 Euro …więcej

SKIPASS: 6-dniowy Kronplatz

TRANSPORT: własny/autokar/samolot

DODATKOWE INFORMACJE:
– podziemny garaż do dyspozycji gości hotelowych
– check in 15.00, check out 10.00
– hotel przyjmuje mały psy 10 euro/dzień
– w każdym pokoju szlafrok, ręcznik na wellness i torba na wellness
– raz w tygodniu wystawna kolacja, na którą zapraszają właściciele lampką szampana

– Szkolenie w #SKILSACH to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z nartami (lub deską) oraz dla tych, którzy pragną doskonalić swoją technikę jazdy.
– Szkolimy dzieciaki, młodzież i osoby dorosłe na każdym poziomie zaawansowania.
– Nasze szkolenie odbywa się podczas zorganizowanego campu. Czas trwania szkolenia to ilość dni na jaki został wykupiony ski-pass. Na wszystkich naszych campach organizujemy zawody, a każdy z naszych Riderów otrzymuje medal, dyplom i atrakcyjną nagrodę.
– Gwarantujemy doskonałą organizację, wysoki poziom szkolenia oraz poczucie bezpieczeństwa.

Szkolenie dla dzieci i dorosłych rozpoczyna się od zjazdu pokazowego uczestników i podziału na grupy wg umiejętności. Szkolenie obejmuje naukę i doskonalenie jazdy na nartach/snowboardzie, a także udział w zawodach, które są organizowane na koniec szkolenia. Uczestnicy rywalizują między sobą w kategoriach mężczyźni, kobiety, dzieci. Osoby z najlepszymi wynikami otrzymują atrakcyjne nagrody (każde dziecko otrzymuje pamiątkowy medal, dyplom i nagrodę).

GRUPY:
Podział w zależności od wieku i umiejętności.
Pre SKILS / dzieci 4-6 lat, od 2 do 4 osób w grupie.
Pro SKILS / dzieci i młodzież 7-17 lat , od 3 do 8 osób w grupie.
Dorośli od 3 do 9 osób w grupie.
Istnieje także możliwość wykupienia indywidualnego szkolenia.

HARMONOGRAM SZKOLENIA:
Szkolenie w grupach odbywa się w godzinach od 10.00 do 16.00 z godzinną przerwą (13.00-14.00 – w tym czasie dzieci są pod opieką rodziców). Przerwa odbywa się w jednym miejscu i w jednym czasie dla wszystkich grup.

PRE SKILS – PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE
– dla tych najmłodszych, którzy rozpoczynają przygodę z nartami
Do naszego przedszkola zapraszamy najmłodszych riderów ( od 4 do 6 lat ). Zajęcia odbywają się w małych grupkach ( 2-4 osobowych). Kurs prowadzi specjalnie wykwalifikowana kadra, organizując autorskie szkolenie ( przeplatane licznymi zabawami narciarskimi). Tu nie ma miejsca na nudę!:). W naszym firmowym namiocie na dzieciaki zawsze będzie czekać picie, słodka przekąska, malowanki, zgadywanki i wiele innych gadżetów, które umilą pobyt na stoku

PRO SKILS – WIELOPOZIOMOWE SZKOLENIE NARCIARSKIE
– dla tych, którzy pragną doskonalić swoją technikę jazdy ( elementy freestylu )
Formuła PRO skierowana jest do starszych dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Szkolenie rozpoczyna się od zjazdu pokazowego uczestników i podziału na grupy. Grupy ustalane są nie tylko pod względem umiejętności, ale również w oparciu o wiek uczestników. Liczba osób w grupie od 3 do 9 osób.

SNOWBOARD:
– dla wszystkich rozpoczynających i doskonalących naukę jazdy na desce ( jazda techniczna, freestyle, freeride )
Mocno zachęcamy do rozpoczęcia przygody ze snowboardem! Najlepszy wiek na „pierwsze ślizgi”to 5-6 lat ( pod warunkiem dobrej kondycji ruchowej ). Do naszej szkoły snowboardu zapraszamy również starsze dzieci, młodzież i dorosłych. Szkolimy na różnych poziomach zaawansowania. Liczba osób w grupie od 2 do 9 osób.

wyposażenie ridera: dzieci i młodzież uczestniczące w szkoleniu SKILS otrzymują firmowe znaczniki zakładane na kurtkę, zawierające identyfikator z kontaktem do organizatora campu oraz wizytówkę z imieniem dziecka i numerem telefonu do rodzica/opiekuna. Obowiązkiem każdego dziecka jest jazda w kasku!

OPIEKUNKA NA STOKU!
dodatkowym wsparciem dla najmłodszych uczestników szkolenia narciarskiego będzie NIANIA. Te maluchy, które znużą się ćwiczeniami będą mogły przerwać szkolenie i pozostać pod okiem opiekunki. Codziennie na stoku NIANIA będzie czuwać nad bezpieczeństwem i zabawą maluchów. W naszym firmowym namiocie na dzieci będzie czekać picie, słodycze, bloki rysunkowe, kredki i wiele innych gadżetów, które umilą pobyt dziecka na stoku.

KADRA:
Nasza kadra to starannie wyselekcjonowani instruktorzy narciarstwa i snowboardu , którzy dzięki swojej pasji i zaangażowaniu prowadzą zajęcia na najwyższym poziomie. System szkolenia jest wcześniej precyzyjnie przygotowywany. Zbierając przed wyjazdem informacje od klientów o poziomie jazdy na nartach/snowboardzie, możemy swobodnie dopasować ilość instruktorów, co pozwala na najlepszą jakość usługi.

VIDEO-COACHING:
Jest to opcja wykonywana w trakcie szkolenia dla dorosłych i starszej młodzieży. Polega na nagrywaniu ćwiczeń wykonywanych przez kursantów. Wieczorem na spotkaniu z instruktorem dokonywana jest analiza jazdy na nartach/snowboardzie każdej nagranej osoby.

TESTY NART ELAN,HEAD,ROSSIGNOL:
Live Sport współpracuje z firmami produkującymi topowe narty, dzięki czemu nasi klienci mogą bezpłatnie testować na wyjazdach najnowsze modele nart ROSSIGNOL,ELAN czy HEAD. Zapisy na testy odbywają się codziennie u wskazanego wcześniej instruktora.

PROGRAM ANIMACYJNY:
Nasz program animacyjny zaczynamy od spotkania “welcome drink”, na którym szczegółowo omawiamy wyjazd i odpowiadamy na wszystkie pytania. Ponieważ aktywny wypoczynek zimowy to nie tylko białe szaleństwo, ale także beztroski relaks, po powrocie ze stoku zapraszamy naszych klientów na apres-ski (impreze w strojach narciarskich z grzanym winem i gorącą czekoladą) a wieczorem przenosimy się do świata Jamesa Bonda, otwierając dla Państwa Casino Night. Codziennie w hotelu w godz. 20:15-21:15 odbywają się zajęcia animacyjne dla dzieci. W tym czasie nasi animatorzy organizują dla najmłodszych kreatywne gry i zabawy.

TERMIN: 11.02-18.02.2023 lub 18.02-25.02.2023

osoba dorosła ze szkoleniem: 1080 euro + 1190 pln

osoba dorosła bez szkolenia: 990 euro + 790 pln

Zniżki: obowiązują przy 2 osobach pełnopłatnych w pokoju

dziecko ze szkoleniem:

3 – 5,99 lat: 510 euro + 1190 pln

6 – 11,99 lat ur. po 27.11.2013: 630 euro + 1190 pln

6 – 11,99 lat ur. przed 27.11.2013: 830 euro + 1190 pln

powyżej 12 lat ur. po 27.11.2005: 950 euro + 1190 pln

DOPŁATY DO POKOI:

SUITE FAMILY DELUXE : 90 euro/os/tydzień …zobacz

SUITE FAMILY ROYAL (2 piętrowy): 95 euro/os/tydzień …zobacz

SUITE KRONBLICK DELUXE: 120 euro/os/tydzień …zobacz

PODANE CENY ZAWIERAJĄ:
7 noclegów, wyżywienie HB, skipass, ubezpieczenie UNIQA kontynenty, realizację programu, wykwalifikowaną kadrę, pamiątkowy T-shirt, zawody, nagrody, opłatę TFG, podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA:
transportu, opłaty klimatycznej* *płatna w recepcji, 2,10 euro/doba (>14lat)

Ubezpieczenia:

Dodatkowe:

-Ubezpieczenie UNIQA multitravel na 100 000 Euro: 70 pln/osoba …zobacz

-Ubezpieczenie od rezygnacji z imprezy turystycznej:

4% wartości imprezy turystycznej

Zalecane:

-wyrobienie karty EKUZ przed wyjazdem, która gwarantuje podstawowe ubezpieczenie NFZ w krajach UE.

Autokar LUX: 550 pln/os. – przy grupie minimum 25 osób

Samolot: na zapytanie

Transport sprzętu narciarskiego:* 200 pln/komplet (narty/deska, buty, kije). Sprzęt należy spakować do OPISANEJ torby: imię, nazwisko, region narciarski, data, hotel. *dotyczy osób, które wybrały transport własny

GWARANCJĄ REZERWACJI MIEJSCA JEST PRZESŁANIE MAILA ZGŁOSZENIOWEGO NA :
biurosharks@gmail.com lub telefonicznie 506 677 800