Szkolenie SKI & SNB

Podczas naszych wyjazdów zimowych 2021/22 oferujemy możliwość wykupienia samego szkolenia narciarskiego bądź snowboardowego. 

SZKOLIMY:

– nie tylko tych bardzo małych, ale również średnich, dużych i bardzo dużych ?

– tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z nartami bądź snowboardem – stawiają pierwsze kroki, oswajają się ze sprzętem, prędkością i wysokością

– tych, którzy pragną doskonalić swoją technikę jazdy na nartach (możliwość narciarskiego treningu na tyczkach)

– zarówno tych na jednej jak i na dwóch deskach

Czas trwania szkolenia to ilość dni na jaki został wykupiony przez Państwa ski-pass. Szkolenie dla dzieci i dorosłych rozpoczyna się od zjazdu pokazowego uczestników i podziału na grupy wg umiejętności. Szkolenie obejmuje naukę i doskonalenie jazdy na nartach/snowboardzie, a także udział w zawodach, które są organizowane na koniec szkolenia. Uczestnicy rywalizują między sobą w kategoriach mężczyźni, kobiety, dzieci. Osoby z najlepszymi wynikami otrzymują atrakcyjne nagrody (każde dziecko otrzymuje pamiątkowy medal, dyplom i nagrodę).

GRUPY:
Podział w zależności od wieku i umiejętności. Dzieci: od 2 do 8 osób w grupie. Młodzież i dorośli: od 2 do 9 osób w grupie.Istnieje także możliwość wykupienia indywidualnego szkolenia.

HARMONOGRAM SZKOLENIA:
Szkolenie w grupach odbywa się w godzinach od 10.00 do 16.00 z godzinną przerwą (13.00-14.00 – w tym czasie dzieci są pod opieką rodziców). Przerwa odbywa się w jednym miejscu i w jednym czasie dla wszystkich grup.

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE SHARKS SKI & SNB – SNOW ACADEMY:
Wszystkie dzieci biorące udział w szkoleniu SharksTravel.pl otrzymują kolorowe znaczniki zakładane na kurtkę, zawierające identyfikator z kontaktem do organizatora wyjazdu oraz mini wizytówkę z imieniem dziecka i numerem telefonu do rodzica lub opiekuna. Obowiązkiem każdego dziecka jest jazda w kasku.

OPIEKUNKA NA STOKU!
dodatkowym wsparciem dla najmłodszych uczestników szkolenia narciarskiego będzie NIANIA. Te maluchy, które znużą się ćwiczeniami będą mogły przerwać szkolenie i pozostać pod okiem opiekunki. Codziennie na stoku NIANIA będzie czuwać nad bezpieczeństwem i zabawą maluchów. W naszym firmowym namiocie na dzieci będzie czekać picie, słodycze, bloki rysunkowe, kredki i wiele innych gadżetów, które umilą pobyt dziecka na stoku ?

KADRA:
Nasza kadra to starannie wyselekcjonowani instruktorzy narciarstwa i snowboardu , którzy dzięki swojej pasji i zaangażowaniu prowadzą zajęcia na najwyższym poziomie. System szkolenia jest wcześniej precyzyjnie przygotowywany. Zbierając przed wyjazdem informacje od klientów o poziomie jazdy na nartach/snowboardzie możemy swobodnie dopasować ilość instruktorów, co pozwala na najlepszą jakość usługi.

VIDEO-COACHING:
Jest to opcja wykonywana w trakcie szkolenia dla dorosłych i starszej młodzieży. Polega na nagrywaniu ćwiczeń wykonywanych przez kursantów. Wieczorem na spotkaniu z instruktorem dokonywana jest analiza jazdy na nartach/snowboardzie każdej nagranej osoby.

TESTY NART ROSSIGNOL:
Rossignol jest partnerem SharksTravel.pl, dzięki czemu nasi klienci mogą bezpłatnie testować na wyjazdach najnowsze modele nart Rossignol. Zapisy na testy odbywają się codziennie u wskazanego wcześniej instruktora.

PROGRAM ANIMACYJNY:
Nasz program animacyjny zaczynamy od spotkania “welcome drink”, na którym szczegółowo omawiamy wyjazd i odpowiadamy na wszystkie pytania. Podczas trwania wypoczynku zapraszamy do wzięcia udziału w programie animacyjnym: m.in. apres-ski (impreza w strojach narciarskich z grzanym winem i gorącą czekoladą), live-music (muzyka na żywo). Codziennie w hotelu w godz. 20:15-21:15 odbywają się zajęcia animacyjne dla dzieci. W tym czasie nasi animatorzy organizują dla najmłodszych kreatywne gry i zabawy.

 

There are various kinds of essay support. The kind of support the essayist chooses to utilize will be determined by its purpose. Persuasive essays will often use examples and statistics to back up the arguments. A personal essay may use observations or tales. Research essays will use quotations as well as reasoning, evidence or other information help with term papers to support their case. Every kind of essay support are available. Here are some examples of common essay support types.